HTC DESIRE HD – Zmizel automobilový panel

Po aktualizaci mého telefonu na novou verzi Sense (v.3) jsem zjistil jednu nemilou věc. Nepoužívám to každý den, ale jelikož se mi to líbilo, tak jsem si to koupil. Bylo to součástí HTC Desire HD a bylo to krásně spojené se systémem, takže to fungovalo jak mělo a netrhalo se to. Mluvím tu o navigaci Route66, která byla s tímto telefonem dodávána a propojovacím článkem byl Automobilový panel.


Jenže jsem jel na hory. Říkám kamarádům v pohodě tam trefíme mám super navigaci. Jaké bylo mé nemilé překvapení, když jsem zjistil, že ta navigace tam prostě není. Hledal jsem jí v telefonu a nenašel. No takže moje chlubení padlo pěkně na hubu. Každopádně mi to nedalo a začal jsem zjišťovat co to.

Dle ohlasů, a to nejenom na českých fórech, jsem zjistil, že nejsem jediný, komu Automobilový panel, zmizel po aktualizaci telefonu na novou verzi HTC Sense 3. Prostředí je to pěkné, ale nová verze odstranila asi nepotřebné aplikace. Mezi nimi byl i automobilový panel. Nakonec jsem naštvaně volal i na zákaznickou linku HTC a tam mi poradili, že navigaci mám hledat pod ikonkou Locations.
Takže, pokud byste měli stejný problém jako já, navigace nezmizela, jen zmizel Automobilový panel a Locations, která byla součástí tohoto Automobilového panelu, je v seznamu aplikací.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x